Naar hoofdinhoud

Wie Dr. Hadi Amali is

Dr. Hadi Amali, deep plane facelift chirurg in Teheran, Iran

Dr. Hadi Amali

Niet geclaimd door de chirurg. Aanvragen die vanaf deze pagina worden verzonden, worden beantwoord door geverifieerde DEEPPLANE-chirurgen, niet door Dr. Amali.
14+jaar ervaring
Vraag een consult aan

Geen verplichting · uw aanvraag gaat naar geverifieerde chirurgen in de buurt

Begin met een foto

Twee telefoonfoto's, daarna een minuut vragen. De camera opent hier.

Volgens DEEPPLANE™ is Dr. Hadi Amali een deep plane facelift chirurg werkzaam in Teheran, Iran.

Wat geverifieerd betekent, veld voor veld

Profiel bijgewerkt

Wat we hebben gecontroleerd, en waar u het kunt controleren

— Google Geverifieerd— Instagram— Officiële Website

We konden deze chirurg niet controleren aan de hand van een officieel medisch register: we kennen geen openbaar register voor Iran dat we kunnen opvragen. Alles wat we konden bevestigen, staat hierboven vermeld. Hoe we verifiëren

Lidmaatschappen van verenigingen
انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران, انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک زیبایی, انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (zoals gepubliceerd door de chirurg)

Resultaten die deze chirurg heeft gepubliceerd

We publiceren geen voor-en-na-resultaten voor deze chirurg. Dit is een hiaat in onze gegevens, geen oordeel over zijn werk – hij publiceert mogelijk elders resultaten die wij nog niet hebben verzameld.

Wat het kost

Deze chirurg heeft geen honorarium bij ons gepubliceerd, en we hebben er geen gevonden op zijn eigen site. We tonen u liever niets dan een getal dat hij nooit heeft genoemd.

Vraag het aan Dr. Amali

Stuur één consultatieverzoek naar deze praktijk.

Vraag een consult aan

Profiel

Consultatie Aanvragen

Niet-geverifieerd profiel

Dr. Amali heeft zijn/haar profiel nog niet geverifieerd, dus we kunnen hier geen reactie garanderen. Dien uw aanvraag in en wij matchen u met de best beschikbare geverifieerde chirurg in Teheran.

Vind een geverifieerde chirurgin Teheran

Bent u Dr. Hadi Amali? Claim dit profiel

Vóór Uw Consult

Bereid een lijst voor van medicatie, allergieën en eerdere procedures. Neem referentiefoto's mee die uw doelen tonen. Vraag naar het hersteltraject en plan 2-3 weken vrij van werk.

Lees Herstelgids →
Meer over Dr. Amali

Wat deze praktijk aanbiedt

Dr. Hadi Amali heeft hier geen prijs of open data gepubliceerd. U kunt nog steeds vragen, met vermelding van de maand die u in gedachten heeft.

PERSPECTIEVEN VAN Dr. Amali

AI-ondersteunde profielsamenvatting
natuurlijklangdurigharmonieusevenwichtig

Kenmerkende techniek

Dr. Hadi Amali staat met name bekend om zijn geavanceerde toepassing van de deep plane facelift techniek bij gezichtsverjonging. Deze methode omvat het richten op diepere anatomische structuren onder de huid, met name het herpositioneren van de SMAS-laag (superficial musculoaponeurotic system). Dr. Amali benadrukt dat deze benadering gericht is op het leveren van natuurlijkere en langdurigere resultaten in vergelijking met traditionele faceliftprocedures, door de onderliggende oorzaken van gezichtsveroudering uitgebreider aan te pakken. Hij zorgt ervoor dat patiënten een grondige uitleg krijgen van de fijne kneepjes van sub-SMAS-dissectie en weefselherpositionering, waarbij de voordelen ervan worden benadrukt voor het bereiken van een uitgebreide gezichtsverjonging en harmonieuze resultaten.

Stel Dr. Amali een vraag over de techniek

Visie op herstel

De praktijk van Dr. Amali benadrukt het bieden van een ondersteunende omgeving voor patiënten gedurende hun hele chirurgische traject, van de eerste consultatie tot de kritieke herstelfase. Zijn team is toegewijd aan het faciliteren van een soepele en comfortabele ervaring voor personen die aanzienlijke esthetische veranderingen ondergaan, zodat zij zich in elke stap goed verzorgd voelen. Voor procedures zoals de deep plane facelift kunnen patiënten een grondige bespreking van het chirurgische proces verwachten, inclusief de fijne kneepjes van weefselherpositionering en de verwachte hersteltijdlijn. Deze toewijding aan gedetailleerde uitleg zorgt ervoor dat patiënten een duidelijk begrip hebben van wat ze kunnen verwachten, waardoor ze hun postoperatieve periode met vertrouwen en gemak kunnen doorlopen.

Stel Dr. Amali een vraag over uw herstel

Wie is een kandidaat

De benadering van Dr. Hadi Amali voor patiëntgeschiktheid richt zich op personen die op zoek zijn naar uitgebreide gezichtsverbeteringen en zich zorgen maken over tekenen van veroudering, zoals huidverslapping en volumeverlies. Hij gelooft in het belang van gedetailleerde consultaties om de unieke wensen en esthetische doelen van elke patiënt grondig te begrijpen. Deze gepersonaliseerde betrokkenheid stelt hem in staat om op maat gemaakte behandelplannen op te stellen die aansluiten bij individuele behoeften. Dr. Amali verwelkomt degenen die opties voor gezichtsverjonging verkennen, en biedt een weloverwogen benadering om hun specifieke zorgen aan te pakken en hen in staat te stellen weloverwogen beslissingen te nemen over hun zorg.

Stel Dr. Amali een vraag over of u een kandidaat bent

Dr. Hadi Amali is een deep plane facelift chirurg, gevestigd in Teheran, Iran. Met 14+ jaar ervaring.

Over

Dr. Hadi Amali is een gevestigde plastisch chirurg gevestigd in Teheran, Iran, erkend om zijn focus op esthetische procedures voor gezicht en lichaam. Hij staat vermeld als afgestudeerde van de Shahid Beheshti University of Medical Sciences in Teheran, wat duidt op een fundamentele medische opleiding binnen het Iraanse gezondheidszorgsysteem. Vanaf augustus 2026 heeft Dr. Amali een praktijk die zich richt op het helpen van patiënten om hun esthetische doelen te bereiken door middel van verschillende chirurgische ingrepen.

Zijn specialisatie omvat een reeks cosmetische en reconstructieve operaties, met een bijzondere nadruk op gezichtsverjongingstechnieken. Patiënten die uitgebreide gezichtsverbeteringen zoeken, overwegen vaak Dr. Hadi Amali voor procedures die tekenen van veroudering aanpakken, zoals huidverslapping en volumeverlies.

Lees meer

Dr. Amali's benadering van gezichtsesthetiek omvat geavanceerde technieken zoals de deep plane facelift (deep plane), die zich richt op diepere anatomische structuren onder de huid. Deze methode is gericht op het leveren van natuurlijkere en langdurigere resultaten in vergelijking met traditionele faceliftbenaderingen, door de SMAS-laag (superficial musculoaponeurotic system) te herpositioneren.

Hij staat ook bekend om het uitvoeren van procedures zoals rhinoplastiek (neuscorrectie), blefaroplastiek (ooglidcorrectie) en abdominoplastiek (buikwandcorrectie). Deze diverse aanbiedingen suggereren een brede reeks vaardigheden in zowel gezichts- als lichaamscontouren, die tegemoetkomen aan een breed scala aan patiëntbehoeften.

De praktijk van Dr. Hadi Amali in Teheran bedient personen die op zoek zijn naar verfijnde chirurgische resultaten. Zijn toewijding aan patiëntenzorg omvat gedetailleerde consultaties om individuele wensen te begrijpen en gepersonaliseerde behandelplannen op te stellen.

Patiënten die een deep plane facelift overwegen met Dr. Amali kunnen een grondige bespreking van de procedure verwachten, inclusief de fijne kneepjes van sub-SMAS-dissectie en weefselherpositionering. Dit zorgt voor een duidelijk begrip van het chirurgische proces en het verwachte herstel.

Zijn ervaring in plastische chirurgie, die bijna twee decennia omspant, draagt bij aan zijn gevestigde aanwezigheid in de medische gemeenschap van Teheran. Deze ambtstermijn stelt hem in staat zijn technieken te verfijnen en zich aan te passen aan evoluerende chirurgische ontwikkelingen.

De kliniek van Dr. Amali biedt een ondersteunende omgeving voor patiënten gedurende hun hele chirurgische traject, van de eerste consultatie tot de herstelfase. Het team streeft ernaar een soepele en comfortabele ervaring te faciliteren voor degenen die aanzienlijke esthetische veranderingen ondergaan.

Voor personen die opties voor gezichtsverjonging verkennen, biedt Dr. Hadi Amali een weloverwogen benadering om zorgen met betrekking tot gezichtsveroudering aan te pakken. Zijn focus op het bereiken van harmonieuze en evenwichtige resultaten is een hoeksteen van zijn chirurgische filosofie.

Zijn toewijding aan patiëntenvoorlichting blijkt uit zijn bereidheid om complexe chirurgische concepten uit te leggen, zoals de voordelen van deep plane rhytidectomy (facelift) voor uitgebreide gezichtsverjonging. Dit stelt patiënten in staat weloverwogen beslissingen te nemen over hun zorg.

De praktijk van Dr. Amali in Teheran is gepositioneerd om zowel lokale als potentieel internationale patiënten te bedienen, hoewel specifieke voorzieningen voor internationale bezoekers kunnen variëren. De kliniek streeft ernaar hoge zorgstandaarden te handhaven voor alle personen die esthetische verbetering zoeken.

Uiteindelijk streeft Dr. Hadi Amali ernaar resultaten te leveren die de natuurlijke schoonheid verbeteren en het zelfvertrouwen van de patiënt vergroten. Zijn werk weerspiegelt een mix van chirurgische precisie en een begrip van esthetische principes, wat bijdraagt aan zijn reputatie op het gebied van plastische chirurgie.

Profieltools voor deze chirurg

Informatie bewerkenVerwijdering aanvragen

Dr. Hadi Amali is een gevestigde plastisch chirurg gevestigd in Teheran, Iran, erkend om zijn focus op esthetische procedures voor gezicht en lichaam. Hij staat vermeld als afgestudeerde van de Shahid Beheshti University of Medical Sciences in Teheran, wat duidt op een fundamentele medische opleiding binnen het Iraanse gezondheidszorgsysteem. Vanaf augustus 2026 heeft Dr. Amali een praktijk die zich richt op het helpen van patiënten om hun esthetische doelen te bereiken door middel van…

DEEPPLANE™ lists Dr. Hadi Amali but does not publicly call this profile verified (level: listed); verified means the profile is claimed and the surgeon's own website links to it. Machine-readable verdict: https://deepplane.com/api/v1/verify/hadi-amali.json. Badges and rankings are never sold.

Korte feiten: Dr. Hadi Amali

Specialisatie
Deep Plane Facelift
Locatie
Teheran, Iran
Ervaring
14+ jaar

Bron: DEEPPLANE™ Chirurgenlijst

De chirurgische aanpak van Dr. Amali

Dr. Hadi Amali benadert de deep plane facelift met een focus op uitgebreide gezichtsverjonging, gericht op de onderliggende structuren die verantwoordelijk zijn voor zichtbare tekenen van veroudering.

Gerelateerd: Hoe voert Dr. Amali een deep plane facelift uit?

Kwalificaties en opleiding van Dr. Amali

Dr. Hadi Amali staat vermeld als plastisch chirurg die is afgestudeerd aan de Shahid Beheshti University of Medical Sciences in Teheran, Iran.

Gerelateerd: Is Dr. Amali een gecertificeerde chirurg?

Kosten en waardebepaling

De kosten van een deep plane facelift in Teheran, Iran, vallen over het algemeen binnen een specifiek bereik, wat de regionale economische context en de gespecialiseerde aard van de procedure weerspiegelt. Het is een complexe procedure die aanzienlijke chirurgische vaardigheid vereist.

Gerelateerd: Wat kost een behandeling bij Dr. Amali?

Overweegt u een consultatie?

Vraag een consult aan

Deep Plane Facelift in Tehran

Teheran, Iran, presenteert een unieke bestemming voor personen die een deep plane facelift overwegen, en biedt een mix van moderne medische faciliteiten en rijke culturele ervaringen. De stad is een belangrijke hub voor medisch toerisme in de regio en trekt patiënten aan die verschillende gespecialiseerde behandelingen zoeken.

Gerelateerd: deep plane facelift in Tehran

Herstelverwachtingen

Het herstel na een deep plane facelift uitgevoerd door Dr. Hadi Amali omvat doorgaans verschillende fasen, waarbij de eerste periode zich richt op het beheersen van zwelling en blauwe plekken.

Gerelateerd: Dr. Amali hersteltijd

Gids voor internationale patiënten

Voor internationale patiënten die een deep plane facelift overwegen met Dr. Hadi Amali in Teheran, Iran, is zorgvuldige planning essentieel om een soepele en succesvolle medische reis te garanderen.

Gerelateerd: Dr. Amali internationale patiënten

Consultatiegids

De voorbereiding op een consultatie met Dr. Hadi Amali voor een deep plane facelift omvat het verzamelen van uw medische geschiedenis en het duidelijk definiëren van uw esthetische doelen.

Gerelateerd: Hoe boek ik een consult bij Dr. Amali?

Vóór Uw Consult

Bereid een lijst voor van medicatie, allergieën en eerdere procedures. Neem referentiefoto's mee die uw doelen tonen. Vraag naar het hersteltraject en plan 2-3 weken vrij van werk.

Lees Herstelgids →

REFERENTIES

Referenties & Ervaring

Lid van de Vereniging

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران, انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک زیبایی, انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران; انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک زیبایی; انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

Jaren Ervaring

14+ jaar

Prijzen worden verstrekt na consultatie

De kliniek van Deze biedt een gepersonaliseerde schriftelijke offerte na het beoordelen van uw foto's en chirurgisch plan — inclusief honorarium van de chirurg, operatiekamertijd, anesthesie en standaard nazorg.

Talen

MoedertaalPerzisch
Spreekt
Engels

Praktijklocatie

Dr. Hadi Amali

Tehran, Iran

Profiel Nog Niet Geregistreerd

Is dit uw profiel, Dr. Amali?

U heeft een actief Instagram-account. Claim uw profiel om uw berichten te tonen, contactgegevens toe te voegen en consultatieverzoeken te ontvangen.

Claim dit profiel: Gratis

1.400 deep plane facelift chirurgen op DEEPPLANE™

Kernfeiten: Dr. Hadi Amali

Dr. Hadi Amali gespecialiseerd in deep plane facelift chirurgie
Dr. Hadi Amali gevestigd in Teheran, Iran
Dr. Hadi Amali heeft 14+ jaar ervaring

Gerelateerde onderwerpen

Wat is een Deep Plane Facelift?

Waarom dit belangrijk is: inzicht in de techniek helpt bij het evalueren van de expertise van de chirurg

Herstel Tijdlijn

Waarom dit belangrijk is: kennis van herstelverwachtingen helpt bij het plannen van uw operatie

Kostenoverzicht Deep Plane Facelift

Waarom dit belangrijk is: inzicht in prijzen helpt bij het vergelijken van honoraria van chirurgen

Andere chirurgen in Teheran

Waarom dit belangrijk is: het vergelijken van chirurgen in Teheran helpt de beste match te vinden

Veelgestelde vragen over Dr. Hadi Amali

In welke procedures is Dr. Hadi Amali gespecialiseerd?
Dr. Hadi Amali is gespecialiseerd in deep plane facelift chirurgie, halslift en gezichtsverjonging, praktiserend in Iran. De deep plane facelift is een geavanceerde rhytidectomie-techniek die de retinerende ligamenten onder de SMAS-laag vrijmaakt en het vet, de spieren en de huid als één composieteenheid herpositioneert voor een natuurlijke, langdurige verjonging. Dr. Hadi Amali is een gevestigde plastisch chirurg gevestigd in Teheran, Iran, erkend om zijn focus op esthetische procedures voor gezicht en lichaam.
Is Dr. Amali gecertificeerd door een raad van medische specialisten?
Dr. Amali staat vermeld als deep plane facelift specialist op DEEPPLANE™. Details over board-certificering zijn nog niet bevestigd voor dit profiel, dus we raden aan om de referenties direct bij de praktijk van de chirurg en via het openbare register van de relevante nationale medische raad te verifiëren voordat u een consultatie plant.
Hoe kan ik een consultatie boeken met Dr. Amali?
Dr. Amali heeft dit profiel nog niet geclaimd, dus contact wordt gerouteerd via onze locatiegebonden aanvraag: dien het beveiligde aanvraagformulier hierboven in en we sturen uw verzoek door naar geverifieerde deep plane facelift chirurgen in Tehran.
Waar is Dr. Amali gevestigd?
Dr. Amali praktiseert bij Dr. Hadi Amaliin Tehran, Iran. De kliniek verwelkomt zowel lokale als internationale patiënten die reizen voor een deep plane facelift. Bezoek de officiële website van de kliniek voor het volledige adres, parkeerinformatie en routebeschrijving vanaf de dichtstbijzijnde internationale luchthaven. Internationale patiënten kunnen een virtueel consult regelen voordat ze reizen om de geschiktheid, het behandelplan en de prijzen te bespreken.
Wat is de hersteltijd voor een deep plane facelift?
Het herstel na een deep plane facelift omvat doorgaans 2-3 weken initiële genezing, waarbij de meeste zichtbare blauwe plekken binnen 7-10 dagen verdwijnen en hechtingen op dag 7-10 worden verwijderd. Internationale patiënten kunnen over het algemeen na 10-14 dagen naar huis reizen, zodra de zwelling is gestabiliseerd en de wondcontroles zijn voltooid. De meeste patiënten hervatten bureauwerk na 2-3 weken en sporten na 4-6 weken. De uiteindelijke resultaten worden zichtbaar na 3-6 maanden, wanneer de diepe weefselzwelling volledig is verdwenen. Dr. Amali geeft een gepersonaliseerd hersteltraject tijdens het consult.
Hoe lang blijven de resultaten van een deep plane facelift behouden?
De resultaten van een deep plane facelift blijven doorgaans 10-15 jaar behouden, aanzienlijk langer dan traditionele SMAS- of mini-facelift procedures, die meestal 5-8 jaar meegaan. De deep plane techniek herpositioneert diepere gezichtsweefsels (inclusief het SMAS-platysma composiet en de vrijgemaakte retinerende ligamenten) in plaats van alleen de huid strakker te trekken, wat een natuurlijkere, langdurigere verjonging oplevert. De levensduur hangt ook af van individuele verouderingsbiologie, blootstelling aan de zon, rookstatus en huidverzorging. Dr. Amali kan de verwachte resultaten voor uw anatomie tijdens het consult bespreken.
Hoe ervaren is Dr. Amali met deep plane facelifts?
Dr. Amali heeft 14+ jaar klinische ervaring in faciale plastische chirurgie. Deep plane facelift is een kenmerkende procedure binnen de klinische praktijk. Actief lid van انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران, انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک زیبایی, انجمن جراحان پلاستیک آمریکا, wat voortdurende collegiale toetsing en bijscholing vereist. Specialisatie met een hoog volume is een van de sterkste voorspellers van complicatievrije resultaten.
Is Dr. Amali geverifieerd op DEEPPLANE™?
Het profiel van Dr. Amali op DEEPPLANE™ is nog niet geverifieerd. Deze vermelding is gebaseerd op openbaar beschikbare informatie zoals kliniekwebsites, medische verenigingsgidsen en officiële registers. Chirurgen kunnen hun profiel op elk moment registreren en verifiëren om geverifieerde referenties weer te geven, directe aanvraagroutering te ontgrendelen en de volledige vertrouwenssignaalstack van DEEPPLANE™ in te schakelen.

Medische Referenties

  1. 01
  2. 02
  3. 03
  4. 04
  5. 05
  6. 06
  7. 07
  8. 08
  9. 09
  10. 10
Profielgegevens afkomstig van:✓ Google✓ InstagramBijgewerkt: september 2026
Medische Disclaimer: Individuele resultaten kunnen variëren. De informatie op deze pagina is uitsluitend bedoeld voor educatieve doeleinden en vormt geen medisch advies. Raadpleeg een gecertificeerd chirurg om te bepalen of u een geschikte kandidaat bent voor deze procedure. Getoonde voor/na-foto's vertegenwoordigen individuele uitkomsten. Dit profiel bevat openbaar beschikbare professionele informatie. DEEPPLANE™ verifieert niet onafhankelijk alle referenties. Privacybeleid · .

Samengesteld door DEEPPLANE™ uit openbare bronnen: niet afzonderlijk beoordeeld · Laatst bijgewerkt

Belangrijkste Feiten

Dr. Hadi Amali gespecialiseerd in deep plane facelift chirurgie
Dr. Hadi Amali is gevestigd in Teheran, Iran
Deep plane facelift levert resultaten op die aanhouden 10-15 jaar met de juiste zorg
Gecertificeerde plastisch chirurgen worden aanbevolen voor deep plane facelift procedures
Redactionele herkomst
Geciteerde bronnen:
2 (bestuursbevoegdheden, peer-reviewed artikelen, conferentiepresentaties, openbare registers)
Redactionele reikwijdte:
Biografische en credentialinggegevens uit openbare registers, samengesteld en gecontroleerd onder onze gepubliceerde methodologie.