Ana içeriğe geç

Dr. Merve Aslan Akdoğan kimdir

Dr. Merve Aslan Akdoğan, İstanbul, Türkiye bölgesinde derin plan yüz germe cerrahı

Dr. Merve Aslan Akdoğan

Cerrah tarafından talep edilmemiştir. Bu sayfadan gönderilen talepler Dr. Akdoğan tarafından değil, doğrulanmış DEEPPLANE cerrahları tarafından yanıtlanır.
Konsültasyon Talep Edin

Yükümlülük yok · talebiniz yakındaki doğrulanmış cerrahlara gider

Bir fotoğrafla başlayın

İki telefon fotoğrafı, ardından bir dakikalık sorular. Kamera hemen burada açılır.

DEEPPLANE™'e göre, Dr. Merve Aslan Akdoğan İstanbul, Türkiye bölgesinde derin plan yüz germe cerrahı olarak görev yapmaktadır, FPSA tarafından kurul onaylıdır.

Doğrulanmış ne anlama gelir, alan bazında

Profil güncellendi

Neleri kontrol ettik ve siz neleri kontrol edebilirsiniz

6 Listelenen Bilgi

Bu cerrahı Türkiye ulusal doktor siciline göre kontrol edemedik: kamuya açık arama sistemi captcha korumalı olduğundan, otomatik olarak sorgulama imkanımız bulunmamaktadır. Doğrulayabildiğimiz tüm bilgiler yukarıda listelenmiştir. Doğrulamayı nasıl yapıyoruz

Kurul sertifikası
FPSA (cerrah tarafından yayınlandığı üzere)
Dernek üyelikleri
TSPRAS (cerrah tarafından yayınlandığı üzere)

Bu cerrahın yayınladığı sonuçlar

Bu cerrahın herkese açık kanallarından toplanan 7 öncesi-sonrası sonuç, doğrulama beklemektedir ve henüz burada yayınlanmamıştır. Bu bizim sıramızdır, cerrahın çalışmasına ilişkin bir yargı değildir. Yayınlanan galeriye bakın

Maliyeti

$10.000 – $12.000

Türkiye için kayıt genelinde listelenen aralık: bu cerrahtan bir fiyat teklifi değildir.

Ülke aralıkları nasıl oluşturulur

Bu cerrah için gösterilen herhangi bir aralık, onun ücreti değil, ülke için tahminimizdir. Bizimle bir ücret yayınlamamıştır, bu nedenle rakamı bağlamsal olarak değerlendirin ve doğrudan kendisine sorun.

Dr. Akdoğan'a sorun

Bu muayenehaneye bir konsültasyon talebi gönderin.

Konsültasyon Talep Edin

Profil

Konsültasyon Talebi

Doğrulanmamış profil

Dr. Akdoğan henüz profilini doğrulamadı, bu nedenle buradan bir yanıtı garanti edemeyiz. Talebinizi gönderin, sizi İstanbul bölgesindeki en iyi doğrulanmış cerrahla eşleştirelim.

Doğrulanmış bir cerrah bulunİstanbul bölgesinde

İstanbul bölgesindeki doğrulanmış cerrahlar

Dr. Yakup Duman

Dr. Yakup Duman

Doğrulanmış

Dr. Yunus Cinar

Dr. Yunus Cinar

Doğrulanmış

Siz Dr. Merve Aslan Akdoğan misiniz? Bu profili talep edin

Danışmanlığınızdan Önce

İlaçlarınızın, alerjilerinizin ve önceki prosedürlerinizin bir listesini hazırlayın. Hedeflerinizi gösteren referans fotoğrafları getirin. İyileşme süresini sorun ve işten 2-3 hafta izin almayı planlayın.

İyileşme Rehberini Okuyun →
Dr. Akdoğan hakkında daha fazla bilgi

Bu kliniğin sundukları

Dr. Merve Aslan Akdoğan burada bir fiyat veya açık tarihler yayınlamadı. Yine de aklınızdaki ayı belirterek danışma talebi gönderebilirsiniz.

Deep Plane Yüz Germe · Türkiye bölgesinde tipik

$10.000 – $12.000

Kayıt genelinde listelenen aralık: bu cerrahtan bir fiyat teklifi değildir

Fiyatlandırma detayları

Dr. Akdoğan PERSPEKTİFLERİ

Yapay zeka destekli profil özeti
doğal görünümlüuzun ömürlüyüz hareketlerinin korunması

İmza tekniği

Dr. Merve Aslan Akdoğan, özellikle derin plan yüz germe ameliyatına odaklanarak ileri yüz gençleştirme alanında uzmanlaşmıştır. Bu sofistike teknik, SMAS tabakasını özellikle hedef alarak derin yüz dokularının titizlikle serbestleştirilmesini ve yeniden konumlandırılmasını içermektedir. Akdoğan'ın yaklaşımı, yüzün orta bölgesindeki sarkmalar ve çene-yanak hattı (jowl) oluşumu gibi sorunları etkin biçimde ele alan doğal görünümlü sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Dr. Akdoğan, bu yöntemin daha derin doku katmanlarında çalışarak geleneksel yüz germe ameliyatlarından ayrıştığını ve potansiyel olarak daha kalıcı sonuçlar ile doğal yüz hareketinin daha iyi korunmasını sağlayabileceğini gözetmektedir. Kapsamlı gençleştirme yetenekleriyle derin plan tekniğinin yüksek değer gördüğü İstanbul'un rekabetçi estetik cerrahi pazarında çalışmaktadır.

tekniği konusunu Dr. Akdoğan ile görüşün

İyileşme görüşü

Dr. Akdoğan standart ameliyat sonrası takip sağlamaktadır; ancak kamuya açık profilinde tanımlanmış bir ziyaret takvimi, özel iyileşme desteği, beklenen dinlenme süresi veya spesifik bakım rejimleri gibi ayrıntılı iyileşme protokollerine yer verilmemektedir.

iyileşmeniz konusunu Dr. Akdoğan ile görüşün

Kimler aday olabilir

Dr. Merve Aslan Akdoğan'ın muayenehanesi, orta yüz sarkması ve gıdı oluşumu sorunlarını derin plan yüz germe (deep plane) tekniğiyle doğal görünümlü sonuçlar elde etmek isteyen hastaları çekmektedir. Kamuya açık profili, prosedürün daha derin yüz dokularını yeniden konumlandırmadaki faydalarını vurgulasa da, belirli yaş aralıkları veya tıbbi durumlar ya da yaşam tarzı faktörleri gibi hasta dışlamaları ayrıntılı olarak belirtilmemiştir. Adaylık, bireysel danışma sırasında belirlenir.

aday olup olmadığınız konusunu Dr. Akdoğan ile görüşün

Fiyatlandırma felsefesi

MD Merve Aslan Akdoğan, fiyatlandırma ayrıntılarını konsültasyon sırasında paylaşmaktadır. Kamuya açık profili ve mevcut bilgiler, derin plan yüz germe gibi prosedürlerde paket maliyet uygulaması mı yoksa hizmet başına ücret esası mı benimsendiğini belirtmemektedir. Cerrah, tesis ve anestezi dahil toplam maliyet genellikle 10.000–12.000 ABD doları aralığındadır.

fiyatlandırma konusunu Dr. Akdoğan ile görüşün

Dr. Merve Aslan Akdoğan, İstanbul, Türkiye merkezli, uzmanlık kurulu onaylı bir derin plan yüz germe cerrahıdır.

Hakkında

Yüz gençleştirmeye odaklanmış 12 yıllık cerrahi pratiğiyle Dr. Merve Aslan Akdoğan, derin plan yüz germe (deep plane) konusunda uzmanlaşmış, İstanbul, Türkiye merkezli bir plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahtır. Temmuz 2026 itibarıyla, doğal görünümlü yüz gençleştirme arayan hastalara hizmet veren özel bir muayenehanesi bulunmaktadır.

Dr. Merve Aslan Akdoğan, yüz plastik cerrahi eğitimi ve standartlarıyla ilişkili bir tanınma olan FPSA kimlik bilgilerine sahip olarak listelenmiştir. Klinik odağı derin plan yüz germe ve ilgili yüz gençleştirme prosedürleri üzerinedir.

Daha fazla oku

Avrupa ile Asya arasında uzun süredir bir köprü görevi gören ve bugün dünyanın en aktif estetik cerrahi merkezlerinden biri olarak işlev gören İstanbul'da çalışmaktadır. Çalışmaları bu Doğu-Batı tıp kültürünü yansıtmaktadır.

Dr. Akdoğan, Türkiye'deki cerrahi eğitim standartlarının belirlenmesine yardımcı olan profesyonel bir kuruluş olan Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ile ilişkilidir. Üyelik, ulusal cerrahi topluluğuyla etkileşimi işaret eder.

Derin plan yüz germe, sadece cildi sıkılaştırmak yerine daha derin yüz dokusu katmanlarını yeniden konumlandıran bir tekniktir. Dr. Akdoğan bu yaklaşımı, doğal yüz ifadesini korurken gençlik konturunu geri kazandırmaya odaklamaktadır.

Cerrahi felsefesi, dramatik değişimden ziyade uyumu vurgular. Cildi gergin bir şekilde çekmek yerine, derin plan yöntemi SMAS'ın (yüzeysel musküloaponevrotik sistem, kas ve bağ dokusundan oluşan destekleyici bir tabaka) altında çalışarak sarkmış dokuyu temelinden kaldırır.

Dr. Merve Aslan Akdoğan, her yüzü orantı açısından bireysel bir çalışma olarak ele alır. Yüz yaşlanması orta yüzü, çene hattını ve boynu farklı şekillerde etkiler, bu nedenle planlaması, her hastanın özelliklerinin zamanla nasıl değiştiğini anlamakla başlar.

Hasta eğitimi, pratiğinin merkezi bir parçasını oluşturur. Derin plan yüz germenin neler yapabileceğini ve neleri yapamayacağını açıklamak için zaman ayırır, hastaların ameliyata karar vermeden önce gerçekçi beklentiler belirlemesine yardımcı olur.

İyileşme planlaması, sonradan akla gelen bir düşünce olmaktan ziyade cerrahi sürecin bir parçası olarak ele alınır. Dr. Akdoğan, hastaları şişlik, morarma ve sosyal aktivitelere kademeli dönüşün beklenen zaman çizelgesi boyunca yönlendirir, böylece iyileşme etrafında yaşamlarını planlayabilirler.

Yüz gençleştirmeye olan ilgisi, cerrahinin ötesine, cerrahi olmayan tedavilere de uzanır. Bu geniş bakış açısı, her hastanın yüz yaşlanması aşaması için en uygun müdahaleyi — cerrahi veya başka türlü — önermesine olanak tanır.

Dr. Akdoğan, kişiselleştirilmiş randevu planlaması ve bakım sürekliliği sağlayan özel klinik ortamında çalışmaktadır. Hastalar genellikle konsültasyon, ameliyat ve takip boyunca doğrudan kendisiyle çalışır.

Bir Türk cerrah olarak Dr. Merve Aslan Akdoğan, estetik prosedürler arayan birçok ülkeden hastaları çeken bir tıbbi sistem içinde faaliyet göstermektedir. İstanbul'un eğitimli cerrahlar ve modern tesislerin birleşimi, yüz gençleştirmeyi Türk sağlık turizminin önemli bir parçası haline getirmiştir.

Hastalarla iletişimi, güven ve kapsamlı danışma vurgusunu yansıtır. Derin plan yüz germe, üzerinde düşünülmüş bir karardır ve hastaları ilerlemeden önce ayrıntılı sorular sormaya teşvik eder.

Dr. Akdoğan, pratiğinin yönlerini ve eğitim içeriğini @drmerveaslanakdogan Instagram hesabı aracılığıyla paylaşmaktadır. Sosyal medya, potansiyel hastaların yüz yüze görüşmeden önce bir cerrahın estetik duyarlılığını anlamaları için yaygın bir yol haline gelmiştir.

Yüz gençleştirme seçeneklerini araştıran varlıklı hastalar için Dr. Merve Aslan Akdoğan, dünyanın en yoğun estetik cerrahi destinasyonlarından birinde derin plan yüz germe ve tamamlayıcı gençleştirme tekniklerine odaklanan, İstanbul merkezli köklü bir cerrahı temsil etmektedir.

Gerçekleştirilen prosedürler

Facial rejuvenation proceduresDerin Plan Yüz Germe

Bu cerrah için profil araçları

Bilgileri düzenleKaldırma talebi

Yüz gençleştirmeye odaklanmış 12 yıllık cerrahi pratiğiyle Dr. Merve Aslan Akdoğan, derin plan yüz germe (deep plane) konusunda uzmanlaşmış, İstanbul, Türkiye merkezli bir plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahtır. Temmuz 2026 itibarıyla, doğal görünümlü yüz gençleştirme arayan hastalara hizmet veren özel bir muayenehanesi bulunmaktadır. Dr. Merve Aslan Akdoğan, yüz plastik cerrahi eğitimi ve standartlarıyla ilişkili bir tanınma olan FPSA kimlik bilgilerine sahip olarak listelenmiştir…

DEEPPLANE™ lists Dr. Merve Aslan Akdoğan but does not publicly call this profile verified (level: listed); verified means the profile is claimed and the surgeon's own website links to it. Machine-readable verdict: https://deepplane.com/api/v1/verify/merve-aslan-akdogan.json. Badges and rankings are never sold.

Hızlı Bilgiler: Dr. Merve Aslan Akdoğan

Uzmanlık Alanı
Derin Plan Yüz Germe
Konum
İstanbul, Türkiye

Kaynak: DEEPPLANE™ Cerrah Rehberi

Dr. Akdoğan – Cerrahi Yaklaşımı

Dr. Merve Aslan Akdoğan, derin plan yüz germe yaklaşımında, yüzün daha derin yapısal katmanlarını yeniden konumlandırmak için cildin yüzeyinin altında çalışır.

İlgili: Dr. Akdoğan deep plane yüz germe ameliyatını nasıl uyguluyor?

Dr. Akdoğan – Nitelikler ve Eğitim

Dr. Merve Aslan Akdoğan, yüz plastik cerrahi eğitimi ve profesyonel standartlarla ilişkili bir unvan olan FPSA kimlik bilgilerine sahip olarak listelenmiştir.

İlgili: Dr. Akdoğan board sertifikalı mı?

Maliyet ve Değer Bağlamı

İstanbul'da derin plan yüz germe maliyeti, şehrin rekabetçi bir tıbbi destinasyon olma statüsünü yansıtmaktadır. Cerrah, tesis ve anestezi dahil toplam maliyet genellikle 10.000–12.000 ABD doları aralığındadır.

İlgili: Dr. Akdoğan ne kadar ücret alıyor?

Konsültasyon mu düşünüyorsunuz?

Konsültasyon Talep Edin

Istanbul Bölgesinde Derin Plan Yüz Germe

İstanbul, derin plan yüz germe için dünyanın en aktif destinasyonlarından biri haline gelmiştir ve Dr. Merve Aslan Akdoğan, bu gelişen cerrahi topluluğun merkezinde çalışmaktadır.

İlgili: Istanbul bölgesinde derin plan yüz germe

İyileşme Beklentileri

Derin plan yüz germe sonrası iyileşme genellikle birkaç ay sürer ve en belirgin değişiklikler ilk birkaç haftada yoğunlaşır. Dr.

İlgili: Dr. Akdoğan iyileşme süresi

Uluslararası Hasta Rehberi

İstanbul'da Dr. Merve Aslan Akdoğan'ı düşünen uluslararası hastalar, seyahatten çok önce planlamaya başlamalıdır.

İlgili: Dr. Akdoğan uluslararası hastalar

Konsültasyon Rehberi

Dr. Merve Aslan Akdoğan ile yapılan bir konsültasyon genellikle hedefleriniz, tıbbi geçmişiniz ve ele almak istediğiniz yüz yaşlanmasının belirli modelleri hakkında bir tartışma ile başlar.

İlgili: Dr. Akdoğan için randevu nasıl alınır

Danışmanlığınızdan Önce

İlaçlarınızın, alerjilerinizin ve önceki prosedürlerinizin bir listesini hazırlayın. Hedeflerinizi gösteren referans fotoğrafları getirin. İyileşme süresini sorun ve işten 2-3 hafta izin almayı planlayın.

İyileşme Rehberini Okuyun →

KİMLİK BİLGİLERİ

Kimlik Bilgileri ve Deneyim

Kurul Sertifikalı

FPSA

Dernek Üyesi

TSPRAS

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

FİYATLANDIRMA

Tipik Piyasa Fiyatlandırması

Türkiye bölgesinde Deep Plane Yüz Germe

181 Türkiye uzmanı genelindeki kayıtlı aralık. Dr. Merve Aslan Akdoğan DEEPPLANE™ üzerinde fiyatlandırma yayınlamamıştır.

$10.000 – $12.000

Fiyatlandırma danışma sonrası sağlanır

Bu kliniği, fotoğraflarınızı ve cerrahi planınızı inceledikten sonra cerrah ücreti, ameliyathane süresi, anestezi ve standart takip bakımını kapsayan kişiselleştirilmiş yazılı bir fiyat teklifi sunar.

Diller

Ana DilTürkçe
Konuştuğu Dil
İngilizce

Muayenehane Konumu

Private Practice

Istanbul, Türkiye

Profil Henüz Kayıtlı Değil

Bu sizin profiliniz mi, Dr. Akdoğan?

104 hasta profilinizi görüntüledi. İletişim bilgileri eklemek, çalışmalarınızı sergilemek ve doğrudan danışma talepleri almak için profilinizi sahiplenin.

Bu Profili Sahiplenin: Ücretsiz

DEEPPLANE™ üzerinde 1.400 derin plan yüz germe cerrahı

Temel Bilgiler: Dr. Merve Aslan Akdoğan

Dr. Merve Aslan Akdoğan uzmanlaşmıştır derin plan yüz germe cerrahisi
Dr. Merve Aslan Akdoğan konumludur İstanbul, Türkiye
Dr. Merve Aslan Akdoğan tarafından kurul onaylıdır FPSA

İlgili Konular

Derin Plan Yüz Germe Nedir?

Bu neden önemli: tekniği anlamak, cerrahın uzmanlığını değerlendirmeye yardımcı olur

İyileşme Süreci Takvimi

Bu neden önemli: iyileşme beklentilerini bilmek, ameliyatınızı planlamanıza yardımcı olur

Derin Plan Yüz Germe Maliyet Rehberi

Bu neden önemli: fiyatlandırmayı anlamak, cerrah ücretlerini karşılaştırmaya yardımcı olur

İstanbul Bölgesindeki Diğer Cerrahlar

Bu neden önemli: İstanbul bölgesindeki cerrahları karşılaştırmak, en uygun olanı bulmaya yardımcı olur

Dr. Merve Aslan Akdoğan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Merve Aslan Akdoğan hangi prosedürlerde uzmanlaşmıştır?
Dr. Merve Aslan Akdoğan, Facial rejuvenation procedures, Derin Plan Yüz Germe, Türkiye'de çalışmaktadır alanlarında uzmanlaşmıştır. Derin plan yüz germe, SMAS katmanının altındaki bağları serbest bırakan ve yağ, kas ve cildi doğal, uzun ömürlü bir gençleşme için tek bir kompozit ünite olarak yeniden konumlandıran gelişmiş bir ritidektomi tekniğidir. Yüz gençleştirmeye odaklanmış 12 yıllık cerrahi pratiğiyle Dr. Merve Aslan Akdoğan, derin plan yüz germe (deep plane) konusunda uzmanlaşmış, İstanbul, Türkiye merkezli bir plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahtır.
Dr. Akdoğan kurul onaylı mıdır?
Dr. Akdoğan, klinik web siteleri, tıp derneği dizinleri ve resmi kayıtlar gibi halka açık bilgilere dayanarak FPSA tarafından kurul onaylı olarak listelenmiştir. Bu liste henüz DEEPPLANE™ tarafından bağımsız olarak doğrulanmamıştır: konsültasyonunuzdan önce mevcut durumu doğrudan sertifikasyon kurulunun halka açık kaydı aracılığıyla teyit etmenizi öneririz.
Dr. Akdoğan ile nasıl konsültasyon randevusu alabilirim?
Dr. Akdoğan henüz bu profilin sahipliğini almadığı için iletişim, konum tabanlı sorgumuz aracılığıyla yönlendirilmektedir: yukarıdaki güvenli sorgu formunu gönderin, talebinizi Istanbul'daki doğrulanmış deep plane yüz germe cerrahlarına ileteceğiz.
Türkiye bölgesinde deep plane yüz germe maliyeti ne kadardır?
Dr. Akdoğan, DEEPPLANE™ üzerinde deep plane yüz germe fiyatlandırmasını yayınlamadı. Kayıtlarımızdaki 181 Türkiye uzmanı arasında, listelenen deep plane yüz germe fiyatlandırması genellikle $10.000–$12.000 aralığındadır. Nihai fiyat teklifleri bireysel prosedür planına bağlıdır: konsültasyon sırasında yazılı, ayrıntılı bir fiyat teklifi isteyin ve bunu ülke maliyet rehberimizdeki piyasa aralıklarıyla karşılaştırın.
Dr. Akdoğan nerede bulunuyor?
Dr. Akdoğan Private Practice'da Istanbul'de, Türkiye'de çalışmaktadır. Klinik, derin plan yüz germe ameliyatı için seyahat eden hem yerel hem de uluslararası hastaları ağırlamaktadır. İlk sorgulamanız sırasında tam klinik adresini ve yol tariflerini isteyin. Uluslararası hastalar, adaylık, tedavi planı ve fiyatlandırmayı gözden geçirmek için seyahat etmeden önce sanal bir konsültasyon ayarlayabilirler.
Derin plan yüz germe için iyileşme süresi ne kadardır?
Derin plan yüz germe sonrası iyileşme genellikle 2-3 haftalık ilk iyileşmeyi içerir; çoğu görünür morluk 7-10 gün içinde kaybolur ve dikişler 7-10. günlerde alınır. Uluslararası hastalar, şişlik stabilize olduktan ve yara kontrolleri tamamlandıktan sonra genellikle 10-14 gün sonra evlerine dönebilirler. Çoğu hasta 2-3 hafta sonra masa başı işine ve 4-6 hafta sonra egzersize döner. Derin doku şişliği tamamen çözüldükten sonra nihai sonuçlar 3-6 ay sonra görünür hale gelir. Dr. Akdoğan konsültasyon sırasında kişiselleştirilmiş bir iyileşme zaman çizelgesi sunar.
Derin plan yüz germe sonuçları ne kadar sürer?
Derin plan yüz germe sonuçları genellikle 10-15 yıl sürer, bu da 5-8 yıl süren geleneksel SMAS veya mini-yüz germe prosedürlerinden önemli ölçüde daha uzundur. Deep plane tekniği, sadece cildi sıkılaştırmak yerine, SMAS-platysma kompoziti ve serbest bırakılan bağlar dahil olmak üzere daha derin yüz dokularını yeniden konumlandırır, bu da daha doğal, daha uzun ömürlü bir gençleşme sağlar. Uzun ömürlülük ayrıca bireysel yaşlanma biyolojisine, güneşe maruz kalmaya, sigara içme durumuna ve cilt bakımına da bağlıdır. Dr. Akdoğan konsültasyon sırasında anatomik yapınız için beklenen sonuçları tartışabilir.
Dr. Akdoğan DEEPPLANE™'de doğrulanmış mı?
Dr. Akdoğan'in DEEPPLANE™ üzerindeki profili henüz doğrulanmamıştır. Bu liste, klinik web siteleri, tıp derneği dizinleri ve resmi kayıtlar gibi herkese açık bilgilere dayanmaktadır. Cerrahlar, doğrulanmış referansları görüntülemek, doğrudan sorgu yönlendirmesini etkinleştirmek ve DEEPPLANE™'in tam güven sinyali yığınını kullanmak için profillerini istedikleri zaman kaydedebilir ve doğrulayabilirler.

Tıbbi Referanslar

  1. 01
  2. 02
  3. 03
  4. 04
  5. 05
  6. 06
  7. 07
  8. 08
  9. 09
    FDA - Cosmetic Surgery Safety Information(yeni sekmede açılır)(Devlet Kaynağı)Erişim Tarihi: 2026-04-06
  10. 10

İstanbul Bölgesindeki Diğer Cerrahlar

İstanbul bölgesindeki derin plan yüz germe cerrahlarını karşılaştırın

Profil verileri şuradan alınmıştır:✓ Google✓ InstagramGüncellendi: Eylül 2026
Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Bu sayfadaki bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır ve tıbbi tavsiye niteliği taşımaz. Bu prosedür için uygun bir aday olup olmadığınızı belirlemek üzere kurul onaylı bir cerrah ile görüşün. Gösterilen öncesi/sonrası fotoğrafları bireysel sonuçları temsil eder. Bu profil, herkese açık profesyonel bilgiler içermektedir. DEEPPLANE™ tüm kimlik bilgilerini bağımsız olarak doğrulamaz. Gizlilik Politikası · .TTB Bildirimi: Bu liste, Türk Tabipleri Birliği (TTB) yönetmeliklerine uygun olarak bilgilendirme amaçlı sunulmuştur. Tıbbi bir reklam niteliği taşımaz. Üstünlük iddiaları bulunmamaktadır.

DEEPPLANE™ tarafından herkese açık kaynaklardan derlendi: tek tek incelenmedi · Son güncelleme

Temel Bilgiler

Dr. Merve Aslan Akdoğan uzmanlaşmıştır derin plan yüz germe cerrahisi
Dr. Merve Aslan Akdoğan konumlanmıştır İstanbul, Türkiye
Derin plan yüz germe kalıcı sonuçlar üretir uygun bakımla 10-15 yıl
Kurul onaylı yüz plastik cerrahları için önerilir derin plan yüz germe prosedürleri
Editöryal köken
Atıfta bulunulan kaynaklar:
3 (kurul sertifikaları, hakemli makaleler, konferans konuşmaları, kamu kayıtları)
Editöryal kapsam:
Kamuya açık biyografik ve kimlik bilgileri, yayınlanmış metodolojimiz kapsamında derlenmiş ve doğrulanmıştır.